Legimi w 2019 – zapraszamy do bibliotek po nowe kody dostępu od stycznia!

Wszystkich Czytelników korzystających z dostępu do platformy Legimi lub planujących korzystanie, zapraszamy od 3 stycznia 2019 roku do oddziałów bibliotecznych Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy po pobranie nowych kodów dostępu.

Wszystkie pobrane dotychczas kody tracą ważność z dniem 1.01.2019 roku.

Z  platformą Legimi współpracujemy od stycznia 2017 roku. Czytelnicy posiadający kod mają dostęp do 25 tysięcy e-booków, w tym do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii.


Zasady korzystania:

  • wypożyczanie e-booków jest darmowe
  • dostęp do e-booków może otrzymać każdy zarejestrowany w naszej bibliotece czytelnik po otrzymaniu specjalnego kodu (w tym celu od 3.01.2019 r. trzeba udać się do naszych placówek – Biblioteki Centralnej BiFK przy ul. Reja 10 lub Biblioteki „Pod Pegazem” przy ul. Kleeberga 4)
  • kod należy aktywować, rejestrując się na bezpłatne konto Legimi na stronie http://www.legimi.com/dbpw/
  • można wypożyczyć dowolną ilość książek
  • urządzenie do odczytania e-booka musi mieć system operacyjny, dla którego dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android, Windows Phone, Windows 8 i 10, Kindle; każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach
  • po pobraniu e-booki można czytać również offline; jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.