Warsztaty perkusyjne dla dzieci i młodzieży „Uczymy się grać z pulsem”

Zapraszamy na warsztaty perkusyjne dla dzieci i młodzieży (10-15 lat), które będą odbywały się w czwartki od 7 listopada do 19 grudnia (7 spotkań) w godz. 17.00-17.45 w Centrum Spotkań Organizacji Pozarządowych, ul. Brzozowa 12 B.

Warsztaty mają na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami gry na perkusji, z historią instrumentu, a także zapoznanie z zestawem perkusyjnym, omówienie go, naukę ćwiczeń rozgrzewających do gry, naukę ćwiczeń poprawiających koordynację kończyn oraz naukę podstawowych rytmów i przejść. Zajęcia poprowadzi Radek Jaszczyszak (Fast Fat, SIN, Mimochodem).

Zapraszamy na pierwsze, bezpłatne zajęcia otwarte odbędą się 24 października (czwartek) o godz. 17.00. Koszt całościowy warsztatów to 140 zł.

Deklarację udziału można pobrać ze strony ZAJĘCIA i złożyć ją najpóźniej do 28 października do biura MOKiS w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 4. O zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń i wniesienie opłaty przelewem do 6 listopada.Możliwość komentowania jest wyłączona.