Inauguracja cyfrowego kina w Oleśnicy! Grudniowy repertuar!


Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza na otwarcie nowoczesnego cyfrowego kina w Oleśnicy już w kolejny weekend 14 grudnia! Wszelkie przygotowania są już na samym finiszu, a do inaugurującego seansu można odliczać dni.

Co to oznacza dla mieszkańców?
Repertuar uwzględniający najnowsze (choć nie tylko), najlepsze (polskie i światowe) produkcje, które będzie można obejrzeć w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy.

Najmłodsi kinomani z pewnością skorzystają z bajecznego repertuaru. Dorosłych czekają wzruszenia, spora dawka śmiechu oraz refleksji.

Teraz będzie to najlepsze w Oleśnicy miejsce dla kinomanów, na randki, rodzinne popołudnia i dla tych, którzy szukają antidotum na nudę.


BILETY DO KINA, NA KONCERTY I TEATR do nabycia 24H/DOBĘ w serwisie BILETY24  https://www.bilety24.pl

Zapraszamy do korzystania z darmowej aplikacji BILETY24 dla urządzeń mobilnych dostępnej w APPSTORE oraz GOOGLEPLAY.

BILETY W KASIE BILETOWEJ (przy wejściu głównym) do nabycia GOTÓWKĄ NA BIEŻĄCE SEANSE W DNIU ICH PROJEKCJI. Kasa biletowa jest otwierana na godzinę przed pierwszym seansem, koncertem lub spektaklem i czynna do godziny rozpoczęcia ostatniego wydarzenia w danym dniu.

ZAPRASZAMYREPERTUAR NA GRUDZIEŃ 

14.12.2019 (sobota)

godz. 18.30 – Śnieżna paczka

godz. 20.30 – Jak poślubić milionera


15.12.2019 (niedziela)

godz. 15.00 – Śnieżna paczka

godz. 17.00 – Jak poślubić milionera

godz. 19.15 – 1800 gramów


16.12.2019 (poniedziałek)

godz. 18.00 – Jak poślubić milionera

godz. 20.15 – 1800 gramówUWAGA! SPRZEDAŻ ONLINE NA SEANSE 27.12. i 29.12. RUSZY 16.12 OD GODZ. 9.00!27.12.2019 (piątek)

godz. 14.30 – Magiczne święta Ewy

godz. 16.30 – Proceder

godz. 19.15 – Na noże29.12.2019 (niedziela)

godz. 14.00 – Magiczne święta Ewy

godz. 16.00 – Proceder

godz. 18.45 – Na noże


Śnieżna paczka

Film: animowany, familijny

Od lat: b.o.

Czas: 92 minuty

Porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky. Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. U celu Swifty odkryje, że odbiorcą przesyłki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty musi skrzyknąć swych najdzielniejszych przyjaciół, by pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z lis-tonoszem i jego ekipą lodowcową.


Jak poślubić milionera

komedia romantyczna

Od lat: 12

Czas: 104 minuty

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź już wkrótce w kinach.

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.


1800 gramów

Film Obyczajowy

Od lat: 12

Czas: 100 minut

„1800 gramów” to najnowszy filmowy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów! W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski.

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Rożczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?


Magiczne Święta Ewy

Film familijny

Od lat: b.o.

Czas: 90 minut

Ewa (Paula Rits) to 10-letnia dziewczynka, która bożonarodzeniowe ferie spędza na farmie Phantom Owl w południowej Estonii. Przyjeżdżając na miejsce, Ewa jeszcze nie wie, że to właśnie ona uratuje tamtejszy las przed zarządcą Raivo (Juhan Ulfsak), chcącym wyciąć w nim wszystkie drzewa. Przybycie dziewczynki pomaga również dwójce młodych ludzi znaleźć miłość oraz sprawia, że Ewa odkrywa największy sekret jej rodziny.


Proceder

Film biograficzny

Od lat: 15

Czas: 137 minut

Poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.


Na noże

Film komedia, thriller

Od lat: 15

Czas: 140 minut

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw, Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem całej jego, dość szczególnej, rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu nie brakowało także nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, bliscy Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik pozostanie do ostatniej chwili zagadką.Możliwość komentowania jest wyłączona.