„(Nie)Brzydkie Kaczątko” – spektakl dla dzieci ODWOŁANE!

W ZWIĄZKU Z ZAMKNIĘCIEM MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY I SZTUKI W OLEŚNICY WSZYSTKIE WYDARZENIA I ZAJĘCIA ZOSTAŁY ODWOŁANE OD DNIA 12.03.2020 r. WŁĄCZNIE.

Zapraszamy na spektakl dla dzieci „(Nie)Brzydkie Kaczątko”, który odbędzie się 29 marca o godz. 15.30 w Sali widowiskowej MOKiS przy ul. Kochanowskiego 4.

Spektakl oparty jest na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. „(Nie)Brzydkie Kaczątko” to spektakl o samotności, ale także o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i przemianie.

Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuację bez wyjścia, ale okazuje się, że zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym przekonuje się Kaczątko, gdy spotyka zabawne duchy – Janka i Zenka oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Zawsze na jego drodze pojawia się ktoś życzliwy – Polna Mysz oraz Doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie.

Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych widzów. Autorskie piosenki, wartka akcja, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym widowiskiem z wartościowym morałem, który zostanie w pamięci każdego widza.

Bilety w cenie 15 złotych są dostępne w sprzedaży na stronie www.bilety24.pl od 9.03.2020 r. od godz. 9.00.
Możliwość komentowania jest wyłączona.