WARSZTATY ROZWOJOWE DLA DOROSŁYCH „ABECADŁO ROZWOJU”

Przygotowaliśmy na rok 2018 nową ofertę warsztatową dla osób dorosłych. Będą to warsztaty z różnych dziedzin organizowane pod wspólnym hasłem „Abecadło Rozwoju”.

Celem warsztatów jest inspirowanie dorosłych do rozwoju poprzez ciekawą formę spędzania wolnego czasu w twórczy sposób i w miłym towarzystwie. Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w sobotę w jednej z naszych placówek. Planowane są pojedyncze warsztaty z danej tematyki, ale przy dużym zainteresowaniu uczestników nie wykluczamy zorganizowania cyklu warsztatów.

Na każdy warsztat będą obowiązywały osobne zapisy i opłaty.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku „Abecadło Rozwoju”, na której będą umieszczane wszystkie aktualne informacje o nowych warsztatach.

Jeśli interesuje Cię udział w warsztacie i chcesz wiedzieć więcej lub też jesteś pasjonatem/pasjonatką jakiejś dziedziny i na co dzień prowadzisz ciekawe warsztaty, zapraszamy do kontaktu mailowego warsztaty@bifk.info.

PRZESTRZEŃ WSPÓLNA – RYNEK 26

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do stworzenia wspólnej przestrzeni dla lokalnych fundacji, stowarzyszeń i grup nieformalnych.

W dotychczasowym Miejskim Punkcie Informacyjnym (Rynek 26) chcemy stworzyć przestrzeń do wspólnych działań. Miejsce to chcemy udostępnić organizacjom na spotkania, do pracy, do wspólnych działań warsztatowych, doradczych i wszelkich działań promujących różną działalność społeczną, a także promujących miasto.

Organizacje zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu: inkubatorngo.olesnica@gmail.com